حضور پارسا پیروزفر

آفتاب‌‌نیوز :

 

علی سرتیپی درباره جلساتی که برای اخذ مجوز تولید و انتشار آثار نمایشی داشته است، گفت: در سال جدید حدود پنج کار برای تولید دارم و جلسات من با مدیران ساترا در این خصوص بوده است. در حال حاضر اعضای شورای مجوز تولید و انتشار ساترا نگاه خوبی به طرح‌های ما داشتند و درباره یکسری مسائل محتوایی هم به ما کمک کردند.

وی درباره تازه‌ترین فعالیت‌های خود در حوزه تولید فیلم و سریال، اظهار کرد: قرار است یک کار طنز با سامان مقدم به نام «افعی» بسازیم که توافق‌های آن انجام شده، همچنین «مرداب» کار بعدی است که عوامل هر دو مجموعه در جلسه‌ای که با ساترا داشتند، به تعاملات نتیجه‌بخشی رسیدند.

این تهیه کننده سینما ادامه داد: مورد بعدی کاری‌ست که با کیارش اسدی‌زاده و رضا عطاران قرار است تولید شود، همچنین با آیدا پناهنده برای تولید یه سریال به توافق رسیده‌ایم که عوامل این دو مجموعه نیز در جلسه‌ای که با ساترا داشتند به تعامل رسیده‌ایم. (آیدا پناهنده سریالی با عنوان ستاره آبی را با حضور پارسا پیروزفر، مهدی پاکدل برای پخش در شبکه نمایش خانگی در دست ساخت دارد.)

سرتیپی افزود: درمورد این کار‌های جدید یک جا ما کوتاه آمدیم و یک جا ساترا کمک کرده است و به تعامل رسیدیم. روندی که در حال حاضر طی می‌شود درحال جا افتادن است. برخلاف دو سال گذشته که احساس می‌کردیم اتفاقی نمی‌افتد و جریان پیش نمی‌رود، اما الان با مدیران به همکاری و تعامل می‌رسیم.

وی اضافه کرد: در شرایط فعلی مشکل خاصی با هر دو شورا نداریم همکاری‌های خوبی در حال رخ دادن است. یکی از اتفاقات خوب این است که زمان صدور مجوز‌ها سریع‌تر شده است و مدت زیادی برای گرفتن مجوز طول نمی‌کشد. این سیستم در حال جا افتادن است یعنی هم ما متوجه شده‌ایم که چه‌کار‌هایی باید انجام دهیم و هم مدیران ساترا. به طور کلی تعاملات خوبی درخصوص کارهای‌مان داشته‌ایم. من به‌عنوان یک تولیدکننده سعی می‌کنم چیزی را ارائه دهم که از خط قرمز‌ها عبور نکنم به همین دلیل حداقل از یک سال گذشته در این خصوص به مشکلی برنخورده‌ایم.

سرتیپی درباره مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و نظارت صدا و سیما بر نمایش خانگی خاطرنشان کرد: در مدت یک ماهی که این مصوبه منتشر شده است سخت‌گیری ندیده‌ام، اما در کل امیدوارم آیین‌نامه خوبی منتشر شود. من معتقدم باید اجازه دهند تا روندی که درحال حاضر وجود دارد، ادامه پیدا کند. ما فقط کمی نگران آینده هستیم که این افراد بروند و افراد جدیدی بیایند. در هر صورت روند موجود نتیجه‌بخش است.

دیدگاهتان را بنویسید